Vergaderen in strandsfeer

Bent u op zoek naar een bijzondere en sfeervolle locatie om te vergaderen of voor een andere bedrijfsactiviteit? Bij Brunotti Beachclub in Oostvoorne staat alles volop in het teken van zon, zee en strand! Hier vindt u een aangename omgeving om ontspannen te vergaderen in een natuurlijke omgeving. De Brunotti Beachclub beschikt over een compleet geoutilleerde vergaderzaal, waar u beschikt over alle middelen voor een vergadering, bedrijfspresentatie en andere bedrijfsactiviteiten. Door de ligging nabij Rotterdam is de beachclub een uitstekende locatie om te vergaderen op de Maasvlakte, of het nu gaat om een ochtend vergaderen of om een meerdaags bedrijfsuitje. 

Brunotti Beachclub: meer dan een strandtent 
De Brunotti Beachclub is meer dan een horecagelegenheid voor mensen die een dagje naar het strand gaan. Naast een sfeervol restaurant bieden wij bedrijven en groepen een breed scala aan mogelijkheden om te vergaderen in Botlek, Europoort of de Maasvlakte, teambuildingactiviteiten en andere activiteiten, zoals bedrijfsfeestjes of zelfs een mini-congres. De Brunotti Beachclub is genoemd naar de Italiaan Claudio Brunotti. Hij werkte in Scheveningen als pizzabakker en was daarnaast een zeer begenadigd windsurfer en snowboarder. Hij ging zijn eigen windsurfboards maken onder de naam Brunotti. Dit merk is inmiddels uitgegroeid tot een merk dat staat voor alles op het gebied van boardsporten en genieten van het leven. Dit vindt u in de Brunotti Beachclub. 

Vergaderen bij de Brunotti Beachclub
Bij de Brunotti Beachclub kunt u vergaderen met een inspirerend uitzicht op het water. Het begint al bij aankomst. U parkeert uw auto op onze ruime parkeerplaats en wandelt over het sfeervolle terras naar het restaurant. Hier krijgt u het gevoel dat u in Californië bent beland! Sfeervol en huiselijk, en met een onmiskenbare surf-touch. Onze vergaderzaal is 115 m2 groot en biedt voor zittend vergaderen ruimte aan maximaal 40 personen en bij staande activiteiten aan maximaal 93 personen. De zaal beschikt over ruime vergadertafels en comfortabele stoelen. 

Extra faciliteiten voor vergaderen in de Europoort
Als u tijdens het vergaderen wilt beschikken over extra faciliteiten, zoals een beamer, een projectiescherm, draadloos internet of een whiteboard, dan kan dat uiteraard. De Brunotti Beachclub beschikt over professionele faciliteiten en apparatuur om succesvol te vergaderen in de sfeervolle ambiance van het strand. Wilt u gebruik maken van extra faciliteiten of heeft u andere bijzondere wensen? Neem dan contact op met onze eventmanager. Wij helpen u graag met het organiseren van een perfecte dag vergaderen aan het strand! 

Vergaderen met lunch en/of diner
Bij Beachclub Brunotti zorgen wij ook voor de inwendige mens. Tijdens een dag lang vergaderen aan zee is dat zeker nodig, want de zeelucht maakt hongerig! U vindt bij ons dan ook diverse luncharrangementen, met onder meer soep, broodjes en warme snacks. Desgewenst kunt u gebruik maken van een uitgebreid lunchbuffet. Tijdens het vergaderen bieden we arrangementen met koffie, thee en water en zoete lekkernijen. En wilt u na afloop van het vergaderen dineren? Onze gevarieerde menukaart biedt voor ieder wat wils, met zowel vis-, vlees als vegetarische gerechten. Zo sluit u een dag vergaderen aan zee in stijl af in ons sfeervolle beachrestaurant.

Aanvullende mogelijkheden

Wat is er nu heerlijker dan een dagje aan zee? Versterk de onderlinge band tussen uw medewerkers en combineer een dagdeel vergaderen met een leuk teamuitje. Zo kunt u gebruik maken van onze surfschool, waar we diverse introductiecursussen windsurfen bieden. Wij werken met de nieuwste en beste materialen, die u ook bij ons kunt huren. Wij bieden een complete surfuitrusting, inclusief wetsuit. Zo kunnen u en uw medewerkers op een leuke manier en onder professionele begeleiding kennismaken met de beginselen van het windsurfen.

Wilt u uw dagje vergaderen liever combineren met een andere teambuildingactiviteit? Bij de Brunotti Beachclub is bijna alles mogelijk! Zo vormen de Voornse Duinen een prachtig decor om te wandelen of om andere sportieve activiteiten te ondernemen, zoals een bootcamp of diverse spelactiviteiten. Informeer bij onze eventmanager naar de mogelijkheden voor groepsactiviteiten en bied uw medewerkers een onvergetelijk bedrijfsuitje in combinatie met een dagje vergaderen aan zee!

Niet alleen de zee en de duinen, ook het strand biedt volop mogelijkheden voor ontspanning na een ochtend vergaderen in de vergaderzaal van de Brunotti Beachclub. Op het strand naast de beachclub kunt u met uw collega’s diverse sporten beoefenen, zoals powerkiten, beachvolleybal en discgolfen. Er staan meerdere volleybalnetten, zodat u in teams kunt spelen, en we beschikken over een basket voor discgolf. Voor powerkiten kunt u ook gebruik maken van de mogelijkheid om een kiteles te volgen. Als u meer wilt weten over onze groepsarrangementen voor bedrijfsuitjes, neem dan contact op met onze eventmanager.

Behalve surfboards kunt u bij de Brunotti Beachclub ook toerfietsen en mountainbikes huren. Wij beschikken over een ruime voorraad mountainbikes en toerfietsen van topkwaliteit, dus ook met grotere groepen kunt u bij ons terecht. De diverse routes door de Oostvoornse Duinen bieden prachtige uitzichten over de Maasvlakte. Wie van een sportieve uitdaging houdt, kan zich uitleven op het 13 kilometer lange mountainbike parcours rond het Oostvoornse Meer. U huurt bij ons een mountainbike inclusief helm en bidon. Onze medewerkers geven graag advies bij de keuze van de juiste fiets en over de verschillende routes.

U leest het al, behalve faciliteiten om te vergaderen heeft de Brunotti Beachclub een uitgebreid aanbod. Moeten er zware beslissingen worden genomen en zoekt u een geschikte locatie als ‘hutje op de hei’ voor de directie? Maak er bij Beachclub Brunotti dan een meerdaags bedrijfsuitstapje van. De beachclub beschikt namelijk niet alleen over een vergaderzaal, restaurant en surfschool, maar ook over een aantal hotelkamers! Alle kamers beschikken over een comfortabel tweepersoonsbed, minikoelkast en televisie. Op de overloop is er een gemeenschappelijke ruimte waar eventueel kan worden gewerkt en uiteraard is er gratis Wifi beschikbaar. Zo kunt u zich in de beachclub een paar dagen terugtrekken als u in alle rust belangrijke beslissingen wilt nemen over zaken als reorganisatie van een afdeling of uitbreiding van uw bedrijfsactiviteiten. Onze medewerkers maken het u daarbij graag gemakkelijk.

Of het nu gaat om een ochtend of middag vergaderen in een ontspannen sfeer, een dagdeel vergaderen in combinatie met een activiteit, of een team- of bedrijfsuitje op de Maasvlakte in combinatie met een lunch of diner, bij de Brunotti Beachclub kunt u alle kanten op tijdens een dag vergaderen. Onze medewerkers bieden u graag de beste service en maaltijden van topkwaliteit, en helpen u graag wanneer u bijzondere wensen heeft. Wij staan voor u klaar om van elke vergadering en elk teamuitje een succes te maken. Neem contact op met onze eventmanager en bespreek uw wensen.

De Brunotti Beachclub is niet alleen een gezellige omgeving in strandsfeer voor een bedrijfsactiviteit. Ook voor andere gebeurtenissen kunt u uitstekend bij ons terecht. Heeft u zin in een gezellig dagje aan het strand? Bent u op vakantie in de buurt? De beachclub is voor veel mensen een aantrekkelijke pleisterplaats, of u nu wilt genieten van een ijsje of lekker een dagje aan het strand wilt vertoeven. En zoekt u een mooie locatie voor een huwelijksfeest? Bij ons trouwt u met uw voeten in het zandstrand en proost u met uitzicht op het water. Wij hebben alles in huis om uw huwelijksfeest tot in de puntjes te verzorgen, of het nu gaat om een intieme bruiloft of om een knalfeest. Bespreek uw wensen met onze eventmanager en geniet van een prachtig trouwfeest aan zee!

Wilt u met uw sportieve medewerkers er gewoon even een paar dagen tussenuit? Overweeg dan eens om deel te nemen aan de Brunotti Windsurfweken. Tijdens de vakantieperiode bieden wij speciaal voor groepen diverse programma’s waarin u onder begeleiding van ervaren instructeurs allerlei activiteiten op en rond het water doet, zoals wind- of kitesurfen, suppen, longboarden, vlotten bouwen en andere beachgames. Naast deze activiteiten biedt het dagprogramma voldoende ruimte voor een eigen invulling. Als u al een surfplank heeft, dan kunt u deze gewoon meenemen en bij de beachclub stallen. Een paar dagen met uw collega’s actief op en rond het water versterkt de onderlinge band en geeft u nieuwe energie om weer aan het werk te gaan!

Meer informatie? Neem dan contact op!
Wilt u eens geen standaard zaaltje om te vergaderen? Met de uitgebreide faciliteiten en het brede activiteitenaanbod vindt u bij de Brunotti Beachclub alle ingrediënten voor een geslaagde dag met uw medewerkers, of het nu gaat om een dag vergaderen of om een vergadering met een extra teambuildingactiviteit. Wilt u onze vergaderlocatie aan zee boeken of wilt u uw wensen voor een bedrijfsuitje met ons bespreken? Neem dan contact op met onze eventmanager. Onze medewerkers staan graag voor u klaar!

Specificaties:
– Grootte zaal: 115m2
– Maximum vergader capaciteit is staand 93 personen
– Maxiumum vergader capaciteit zitten is 40 personen

Wilt u een vergadering combineren met overnachting of activiteit kijk dan 
hier voor meer info of neem contact op met onze eventmanager Christy van Loon contact op via christy@brunottibeachclub.com of 06 112  55 482

Gelijk boeken kan ook. Hieronder kunt u uw wensen ingeven en ons systeem zorgt direct voor een richtprijs!